Metalista.cz

Metalista.cz

DECAPITATED za mřížemi?

Polská deathmetalová skupina DECAPITATED čelí obvinění z únosu a znásilnění. Celý incident se měl odehrát 31. srpna po jejich vystoupení ve státu Washington. Členové skupiny se po koncertě začali bavit se dvěma fanynkami a následně je pozvali do autobusu na skleničku. Tam měli po chvíli dva členové skupiny zatáhnout jednu z dívek na toalety, kde ji znásilnili.

Členové skupiny se proti těmto nařčením ohradili prostřednictvím svého advokáta. Ten také tvrdí, že jakmile se o kauze skupina dozvěděla, chtěla se dobrovolně vzdát policii a tam jim vše vysvětlit a uvést na pravou míru. Dále tvrdí, že existuje celý druhý pohled na věc, ve kterém dívka přišla i odešla z autobusu zcela dobrovolně, aniž by se na ní členové skupiny dopustili jakékoliv nepravosti. Na to mají prý očité svědky.

Všichni čtyři členové jsou v tuto chvíli ve vazbě a čekají, jak se situace vyvine. V jejich prospěch nehrají modřiny na rukou dívky, ani fakt, že dva ze členů odmítli podstoupit test DNA. Členům skupiny zatím hrozí 8-20 let vězení. Kauce na jejich propuštění byla stanovena na 100 000 dolarů.